image description

OPENDEURDAGEN

OPENDEUR en OPENLES vanaf maandag 29 mei tot en met zaterdag 3 juni 2017

 

MAANDAG de les pointes meevolgen kan enkel indien je al pointes volgt, klassiek vanaf lo2 kan enkel indien je reeds klassiek volgt
16u45 klassiek lo 1 Céline 16u45 klassiek lo 2 Aline 16u30 klassiek lo 3+4 Alejandra
17u45 jazz lo 1+2 Céline 17u45 jazz lo 3+4 Aline 17u45 repertoire C Alejandra
19u00 musical +9 Céline 19u00 streetdance mo +12 Saartje 19u00 jazz mo 3+4 Aline 19u00 klassiek lo 5+6 Alejandra
20U jazz mo +12 Céline 20u00 streetdance +15 Saartje 20u15 pointes B Aline 20u15 klassiek vanaf MO 3 Alejandra
DINSDAG
16u45 klassiek lo 1 Céline 16u45 klassiek lo 2 Delphine 17u00 modern-jazz +9 Saartje
17u45 jazz lo 1+2 Céline 17u45 funk lo 1+2 Delphine 18u00 modern-jazz +12 Saartje
19u00 musical +12 Céline 18u45 klassiek + pointes +17 Pascale 19u00 modern-jazz mo 3+4 Saartje 19u00 breakdance B Peter
20u00 musical +15 Céline 20u00 jazz +20 pascale 20u00 modern-jazz +16 Saartje 20u00 breakdance C Peter
WOENSDAG
13u30 kleuters A celine 13u00 klassiek lo 5+6 Alejandra 13u00 klassiek lo 5+6 Lorenzo 13u15 klassiek lo 1 Aline
14u30 kleuters B celine 14u15 klassiek mo 1+2 Alejandra 14u15 klassiek mo 1+2 Lorenzo 14u15 jazz lo 5+6 Aline
15u45 musical +9 celine 15u30 pointes A Alejandra 15u30 pointes B Lorenzo 15u30 klassiek lo 3+4 Aline
16u45 jazz lo 3+4 celine 16u45 klassiek mo 3+4 Alejandra 16u45 funk +9 Delphine 16u45 jazz mo 1+2 Aline
18u00 musical +12 celine 18u00 pointes C Alejandra 18u00 funk mo 1+2 Delphine 18u00 jazz mo 3+4 Aline
19u00 klassiek +15 Alejandra 19u15 funk mo 3+4 Delphine 19u15 jazz  +16 Aline
20u30 modern +15 Alejandra 20u30 funk +18 Delphine 20u30 BBB Aline
DONDERDAG
16u45 tapdance A+B +9 Désirée 16u30 klassiek lo 3+4 Aline
17u45 jazz lo 2+3 Désirée 17u45 funk lo 3+4 Delphine 17u45 klassiek lo 5+6 Aline
19u00 tapdance B+C Désirée 19u funk lo 5+6 Delphine 19u00 BBB Aline 19u30 modern mo 3+4 Morgane
20u15 hedendaags +14 Désirée 20u00 team funk juniors Delphine 20u30 modern +16 Morgane
VRIJDAG
15u30 klassiek lo 5+6 Lorenzo 15u45 musical +9 Céline 15u45 klassiek lo 3+4 Alejandra
16u45 klassiek mo 1+2 Lorenzo 17u00 jazz lo 5+6 Saartje 17u00 jazz lo 3+4 Céline 17u00 modern +9 Alejandra
18u00 klassiek mo 3+4 Lorenzo 18u15 jazz mo 1+2 Saartje 18u15 funk lo 5+6 Céline 18u15 modern +12 Alejandra
19u15 repertoire B Lorenzo 19u30 funk mo 1+2 Désirée 19u15 jazz mo 3+4 Aline 19u15 klassiek +18 Alejandra
20u30 pointes C Alej/Lor 20u30 tapdance  C+D Désirée 20u30 jazz +18 Aline 20u30 repertoire A Alej/Lor
21u30 21u45 team hedendaags Désirée 21u45 21u45 Lorenzo
ZATERDAG
9u30 team modern juniors Michelle 9u15 team jazz +16 Aline 9u30 9u30 kleuters A Keanu
10u30 modern +14 Michelle 10u30 jazz +16 Aline 10u30 modern +16 Saartje 10u45 funk mo +12 Delphine
11u45 11u45 11u30 team modern Saartje 11u45 funk mo +15 Delphine
12u45 team mod/jazz juniors Keanu 13u15 kleuters B Laura 12u45 team hip hop Saartje 13u00 funk +17 Delphine
14u00 jazz +12 Keanu 14u00 team jazz juniors Saartje 14u00 team funk Delphine